Wybrany wątek opinii

Temat niewątpliwie ważny i istotny dla Naszego Miasta. Jednakże miło by było, gdyby w artykule było choć słowo na ten temat, że są też Niepubliczne Placówki Oświatowe, które są dobrze zarządzane, w których nie wykazano nieprawidłowości w zakresie wydatkowania i pobierania dotacji, bo wydźwięk artykułu brzmi trochę jak nagonka na całą oświatę niepubliczną. Warto by też podkreślić ile oszczędności ma miasto z uwagi na istnienie placówek niepublicznych, które są tańsze w utrzymaniu dla naszych włodarzy niż placówki publiczne. Ponadto warto byłoby wskazać na niewątpliwą wartość w kwestii poziomu edukacji oraz nowoczesnej infrastruktury i wyposażenia jaką wnoszą placówki niepubliczne.
Aleksandra Rogowska (2025.12.10)
@Aleksandra Rogowska - PANI ALEKSANDRO! Gratuluję ODWAGI! Niestety, większość komentujących ma problem ze zrozumieniem tekstu. Nieprawidłowości dotyczą 4 mln złotych z ostatnich 5 lat, co średnio daje 800 tyś rocznie! Tylko w 2025 roku, miasto w formie dotacji dla tych placówek wydało 47 mln złotych! Artykuł w zasadzie o niczym, zamieszczony chyba tylko dla REKLAM! Pozdrawiam serdecznie!
Hanut (2025.12.11)
Powrót do komentarzy