Wybrany wątek opinii
To może tak publikacja tych, którzy oszukali? Bo to pieniądze podatników na to poszły... więc chce wiedzieć, kto chciał UKRAŚĆ moje-nasze pieniądze.
Do moderacji
Odpowiedz
77
3
Poszły na premie, podwyżki i wycieczki, przecież wiesz że szkoła ma najdłużej wolne i trzeba żyć.
Po co Ci nazwiska ? Wystarczy spojrzeć kto rządzi w szkole z dotacją i wszystko jasne.
Do moderacji
Odpowiedz
22
10
Moze i tak, ale czy jestesmy na 100% przekonani, ze urzędnicy przeprowadzają kontrolę według odpowiednich standardów, znają przepisy i ich interpretacje (nie wlasne widzimisie)?
Niestety niejednokrotnie przychodzą i mowią "tak długo będziemy dłubać i drążyć aż coś znajdziemy" i siedzą po kilka tygodni nadając często drobne błędy, których sumy bywają większe lub mniejsze...
Placówki Niepubliczne często są odpowiedzią na braki w oświacie publicznej - brak miejsca dla dzieci z niepełnosprawnościami (których szkoły POZBYWAJĄ SIĘ (sic!) na potęgę) czy kompetencji nauczycieli do prowadzenia dzieci szczególnie uzdolniony...
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Zapraszamy do pracy w szkołach - brakuje pedagogów, psychologów, nauczycieli zawodów! Przyjdźcie pracować! Miejcie te wszystkie dni wolne! Zapraszamy!
Do moderacji
Odpowiedz
4
1