Wybrany wątek opinii

To może tak publikacja tych, którzy oszukali? Bo to pieniądze podatników na to poszły... więc chce wiedzieć, kto chciał UKRAŚĆ moje-nasze pieniądze.
(2025.12.10)
Poszły na premie, podwyżki i wycieczki, przecież wiesz że szkoła ma najdłużej wolne i trzeba żyć. Po co Ci nazwiska ? Wystarczy spojrzeć kto rządzi w szkole z dotacją i wszystko jasne.
(2025.12.10)
Moze i tak, ale czy jestesmy na 100% przekonani, ze urzędnicy przeprowadzają kontrolę według odpowiednich standardów, znają przepisy i ich interpretacje (nie wlasne widzimisie)? Niestety niejednokrotnie przychodzą i mowią "tak długo będziemy dłubać i drążyć aż coś znajdziemy" i siedzą po kilka tygodni nadając często drobne błędy, których sumy bywają większe lub mniejsze... Placówki Niepubliczne często są odpowiedzią na braki w oświacie publicznej - brak miejsca dla dzieci z niepełnosprawnościami (których szkoły POZBYWAJĄ SIĘ (sic!) na potęgę) czy kompetencji nauczycieli do prowadzenia dzieci szczególnie uzdolniony...
(2025.12.10)
Zapraszamy do pracy w szkołach - brakuje pedagogów, psychologów, nauczycieli zawodów! Przyjdźcie pracować! Miejcie te wszystkie dni wolne! Zapraszamy!
(2025.12.10)
Powrót do komentarzy