UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam pytanie... jakiś sens ma ten artykuł? Co ma wnieść? Czy jest to jakas nowa forma prowokacji? Nagonki na placówki niepubliczne? Moze gwoli poprawności dziennikarskiej warto byloby posłuchać głosów z obu stron tej sceny?


Anuluj