A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak w Szwecji i tyle.
Przykre jest to że kobiety częściej piją, bardziej anonimowo ale dają w kark więcej niż faceci. Widziałem to na co dzień w śród pielęgniarek i lekarzy,
Po co to robić?bo taka moda? Kto będzie się chciał nachlać to znajdzie i się nachla, wzrośnie szara strefa w tym z trującym metanolem albo ludzie na kupią sobie na zapas. Problem alkoholowy nigdy nie zniknie. Państwo zadłużone poziom hard przez miłościwie panujący a z alkoholu i papierosów najwięcej wpływa do budżetu państwa.
Ciepła posadka i gadka urzędnika o statystykach... a może praca w departamencie gdzie można coś zmienić ???
@MariuszLewandowski-Fc - Ja też pamiętam i jakoś nie kojarzę takiego faktu, a na dworcach bywałam, o jaki dworzec chodzi? Ciekawe czy był Pan na tyle odważny żeby skorzystać. Zna się Pan na temacie.
Zasugerowałem się uśmiechniętym zdjęciem myśląc, że to jakiś wesoły artykuł, a ty dość poważny i trudny problem, może pomylono artykuł?
Chleje pan?, nie powiedziałbym, że chleję.... a widzi pan a ja chleję, tyle razy sobie mówiłem Jasiu przestań chlać, mało to się w życiu nachlałeś, ale panie tylko sobie język strzępię, panie jak ja kocham te naftę.
Pokaż mi w Skandynawii te meliny, które powinny powstać na każdej ulicy. Nawet na Litwie wprowadzenie państwowych ograniczeń przyczyniło się do spadku sprzedaży. Nikt normalny nie będzie robić zapasów, pędzić bimbru dla meneli, żeby zarobić parę złotych. To jest to samo środowisko pijaków. Alkohol powinien przede wszystkim zniknąć ze stacji benzynowych.
i dlatego co kawałek z mieście borys, żabka z wódką i pub.... tak ta osoba urzędnicza walczy z nałogiem, wydając pozwolenia na prawo i lewo, często mieszkańcy z okolicy nie maja nic do powiedzenia, komu te bujdy....
Czyli kolejny stołek dla swojej i wyrzucone pieniądze.