UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pokaż mi w Skandynawii te meliny, które powinny powstać na każdej ulicy. Nawet na Litwie wprowadzenie państwowych ograniczeń przyczyniło się do spadku sprzedaży. Nikt normalny nie będzie robić zapasów, pędzić bimbru dla meneli, żeby zarobić parę złotych. To jest to samo środowisko pijaków. Alkohol powinien przede wszystkim zniknąć ze stacji benzynowych.