UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chleje pan?, nie powiedziałbym, że chleję.... a widzi pan a ja chleję, tyle razy sobie mówiłem Jasiu przestań chlać, mało to się w życiu nachlałeś, ale panie tylko sobie język strzępię, panie jak ja kocham te naftę.

Nafciarz

Anuluj