Wybrany wątek opinii

Sprawa jest prosta - wystarczy nie chlać
(2025.12.08)
Chleje pan?, nie powiedziałbym, że chleję.... a widzi pan a ja chleję, tyle razy sobie mówiłem Jasiu przestań chlać, mało to się w życiu nachlałeś, ale panie tylko sobie język strzępię, panie jak ja kocham te naftę.
Nafciarz (2025.12.09)
Powrót do komentarzy