Wybrany wątek opinii
Po co to robić?bo taka moda? Kto będzie się chciał nachlać to znajdzie i się nachla, wzrośnie szara strefa w tym z trującym metanolem albo ludzie na kupią sobie na zapas. Problem alkoholowy nigdy nie zniknie. Państwo zadłużone poziom hard przez miłościwie panujący a z alkoholu i papierosów najwięcej wpływa do budżetu państwa.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
Pokaż mi w Skandynawii te meliny, które powinny powstać na każdej ulicy. Nawet na Litwie wprowadzenie państwowych ograniczeń przyczyniło się do spadku sprzedaży. Nikt normalny nie będzie robić zapasów, pędzić bimbru dla meneli, żeby zarobić parę złotych. To jest to samo środowisko pijaków. Alkohol powinien przede wszystkim zniknąć ze stacji benzynowych.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0