UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po co to robić?bo taka moda? Kto będzie się chciał nachlać to znajdzie i się nachla, wzrośnie szara strefa w tym z trującym metanolem albo ludzie na kupią sobie na zapas. Problem alkoholowy nigdy nie zniknie. Państwo zadłużone poziom hard przez miłościwie panujący a z alkoholu i papierosów najwięcej wpływa do budżetu państwa.