UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po co to robić?bo taka moda? Kto będzie się chciał nachlać to znajdzie i się nachla, wzrośnie szara strefa w tym z trującym metanolem albo ludzie na kupią sobie na zapas. Problem alkoholowy nigdy nie zniknie. Państwo zadłużone poziom hard przez miłościwie panujący a z alkoholu i papierosów najwięcej wpływa do budżetu państwa.