UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Ja też pamiętam i jakoś nie kojarzę takiego faktu, a na dworcach bywałam, o jaki dworzec chodzi? Ciekawe czy był Pan na tyle odważny żeby skorzystać. Zna się Pan na temacie.
@MariuszLewandowski-Fc - Ja też pamiętam i jakoś nie kojarzę takiego faktu, a na dworcach bywałam, o jaki dworzec chodzi? Ciekawe czy był Pan na tyle odważny żeby skorzystać. Zna się Pan na temacie.