Wybrany wątek opinii
a nie gdzie komentarze typu... konfidenci, ormowcy, społeczniaki itp?
Do moderacji
Odpowiedz
7
28
Zanim nazwiesz kogoś konfiidentem, to się zastanów. Gdyby taki "kierowca" zrobił krzywdę komuś z Twojej rodziny, wtedy też byś był taki chojrak?
Do moderacji
Odpowiedz
47
7
Konfitury
Do moderacji
Odpowiedz
1
13
Czytaj ze zrozumieniem. on tylko zapytał o komentarze, nikogo nie nazwał konfidentem. za dużo tv rep.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0