Wybrany wątek opinii

a nie gdzie komentarze typu... konfidenci, ormowcy, społeczniaki itp?
(2025.12.07)
Zanim nazwiesz kogoś konfiidentem, to się zastanów. Gdyby taki "kierowca" zrobił krzywdę komuś z Twojej rodziny, wtedy też byś był taki chojrak?
(2025.12.07)
Konfitury
Gnoom (2025.12.07)
Czytaj ze zrozumieniem. on tylko zapytał o komentarze, nikogo nie nazwał konfidentem. za dużo tv rep.
(2025.12.07)
Powrót do komentarzy