UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A kiedy policja zrobi coś z recydywista z kosynierów gd ktory jeździ bez prawka juz kilkoma autami? Do tego grozi ludziom z okolicy oraz na oewno w grę wchodzą tak narko.... kiedy? Bo dzielnicowy od roku umywa ręce

Stop patologii elblaskiej