Wybrany wątek opinii
lewaki skonczcie z tym nazywaniem auta seat z malej, Seat to imie auta nazwa wlasna, co z tego ze marka to marka, jest uzywane w kontekscie nazywania samochodu tak samo jak Seat Ibiza jak imie i nazwisko ale po co, lepeij namieszac w czyms co jest dobre a potem sie zastanawiac,
Do moderacji
Odpowiedz
1
22
seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat,
Do moderacji
Odpowiedz
3
3