Wybrany wątek opinii

lewaki skonczcie z tym nazywaniem auta seat z malej, Seat to imie auta nazwa wlasna, co z tego ze marka to marka, jest uzywane w kontekscie nazywania samochodu tak samo jak Seat Ibiza jak imie i nazwisko ale po co, lepeij namieszac w czyms co jest dobre a potem sie zastanawiac,
(2025.12.07)
seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat,
(2025.12.07)
Powrót do komentarzy