UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy policja zrobi coś z recydywista z kosynierów gd ktory jeździ bez prawka juz kilkoma autami? Do tego grozi ludziom z okolicy oraz na oewno w grę wchodzą tak narko.... kiedy? Bo dzielnicowy od roku umywa ręce
Stop patologii elblaskiej