UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy policja zrobi coś z recydywista z kosynierów gd ktory jeździ bez prawka juz kilkoma autami? Do tego grozi ludziom z okolicy oraz na oewno w grę wchodzą tak narko.... kiedy? Bo dzielnicowy od roku umywa ręce

Stop patologii elblaskiej

Anuluj