Wybrany wątek opinii

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości 54-latkowi może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz przepadek pojazdu. Może, ale czekamy na informacje jaka i czy kara w realu, czy też za parę dni będzie jeżdzić znów zygzakiem. Znając ciąglą tolerancję sądów dla pijanych za kierownicą nie zdziwie się jak za parę dni będzie ponownie w transie.
(2025.12.07)
pewnie, że będzie z zakazem sądowym - wtedy go znów zatrzymają i dostanie zamiast 3 lat, 1,5 w zawieszeniu.
okoniowaty (2025.12.07)
Może być tak jak w przypadku pijaka z Darłowa który jeździł nachlany ale zaprzyjaźniony sąd postanowił umorzyć postępowanie na okres dwóch lat próby bo pijaczyna na co dzień potrzebuje prawa jazdy i samochodu do pracy, a poza tym jest osobą nie karaną a takie najwidoczniej mogą jeździć pijane. Tak że może się okazać że włos mu z głowy nie spadnie, no chyba że nie ma znajomości w "niezawisłych " sądach i nie będzie w stanie nikogo skorumpować.
Lucek bulacha (2025.12.07)
Powrót do komentarzy