UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamieszczenie takiego artykułu uaktywnia tylko internnetowych przeciwników mundurowych, oraz osób nadużywających słowa empatia. Najciekawsze jest to, że częstu w jednym wpisie zarzuca się komuś, że nie posiada uczuć wyższych, a jednocześnie widać pogardę dla człowieka. Osoby które by chciały żeby do piesków na łańcuchach jezdziły karetki i radiowozy ( najlepiej na sygnale) niech się zainteresują w jakiej kondycji jest nasza służba zdrowia.
jeżyna