UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Proszę panią policja nie jest, nie była i nie będzie nigdy dla obywatela, to narzędzie represji i terroru w rękach rządzących, tak było jest i będzie niestety. W tej konkretnej sytuacji chodziło o wystawienie mandatu a jakikolwiek sprzeciw ze strony kontrolowanych ludzi kończy się właśnie półtoragodzinną interwencją mającą na celu pokazanie obywatelowi gdzie jego miejsce, a przy okazji może uda się znaleźć coś za co jeszcze bardziej można będzie obywatela sponiewierać.
Taka prawda.