UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zamieszczenie takiego artykułu uaktywnia tylko internnetowych przeciwników mundurowych, oraz osób nadużywających słowa empatia. Najciekawsze jest to, że częstu w jednym wpisie zarzuca się komuś, że nie posiada uczuć wyższych, a jednocześnie widać pogardę dla człowieka. Osoby które by chciały żeby do piesków na łańcuchach jezdziły karetki i radiowozy ( najlepiej na sygnale) niech się zainteresują w jakiej kondycji jest nasza służba zdrowia.
jeżyna