Wybrany wątek opinii
Pani Ania i Pan Mateusz to najwspanialsi ludzie na świecie. Ich ludzkość polega na niesieniu pomocy stworzeniom, którym cierpienie zadają "ludzie". Nikt z tych, co piszą tu bzdurne komentarze nie byłby w stanie robić tego, co oni nawet w jednym procencie. Dlatego właśnie piszą te bzdury i dywagują czy pies umiera czy zdycha. Dla kogoś, kto ma wykształcone uczucia wyższe, nawet mucha może umierać. A Matołek i człowiekowi przypisze zdychanie. Zamiast marnować energię na głupoty pomóżcie temu wspaniałemu ośrodkowi dla zwierząt pomagać. Zajrzyjcie na jego facebooka, zobaczcie co się tam dzieje. Nie uwierzycie, ile Ci ludzie robią dobra. Sypnijcie ich zwierzętom groszem.
Pani Aniu, Panie Mateuszu gorąco Was pozdrawiam. ED
Do moderacji
Odpowiedz
40
22
Mucha nawet umiera??? Boże co za bzdety!!!
Do moderacji
Odpowiedz
25
15
A dziecko na którym jest dokonywana aborcja to ponoć nic nie czuje, a tu piesek umiera a nie zdycha. Cywilizacja śmierci.
Do moderacji
Odpowiedz
28
35
@Szok - urobiona głowa też nie czuje
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Pani Ania sypią z psem ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Pytanie typowego emlonga
Do moderacji
Odpowiedz
0
0