UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma potrzeby pytać kogokolwiek. Podczas kontroli policjanci powinni mieć włączone kamerki, teraz niech ujawnią nagrania. Oby tylko nie okazało się że ekipa ośrodka też ma sporo za uszami.
Nie ma potrzeby pytać kogokolwiek. Podczas kontroli policjanci powinni mieć włączone kamerki, teraz niech ujawnią nagrania. Oby tylko nie okazało się że ekipa ośrodka też ma sporo za uszami.