A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Spadek po pis - Spójrz co robi rząd tfuska i wtedy komentuj, bo myślę że oni robią gorsze rzeczy
@TeofilSkorupa - Drogi Teofilu rząd jest bardziej łasy na pieniądze i rozsprzedanie naszego kraju
Sikorski powtórzył, że Polska wraz z Niemcami i Norwegią ogłosiła swój udział w programie PURL, dotyczącym zakupu amerykańskiej broni, która zostanie wysłana Ukrainie. Chodzi o rakiety do baterii Patriot. Celem ich zakupu - jak wskazał wicepremier - jest ochrona ukraińskich miast i elektociepłowni. Razem z Norwegami i Niemcami budżet to 500 milionów dolarów, 100 milionów jest nasze. A na lecznictwoPolaków brakKasy i dziura30mld !!!
@iCyk - Ta dziura nie jest przez 100 mln na obronę Ukrainy ale przez 31 mld rocznie dla pisowskich emerytów
do - Rozumiem, że portel uprzejmie donosi że niewygodna partia - A co takiego przez ponad 20 letnie zasiadanie w Sejmie poseł Leonard Krasulski zrobił dla Elbląga oprócz kulturalnego milczenia. Uważam, że jego uporczywe wystawianie przez Jarosława Krasulskiego, to obraz bezczelnego traktowania elbląskiej prowincji przez wywyższającego się warszawskiego super inteligenta z Żoliborza w Warszawie
Złodziejstwo pis przyczyną braku funduszy na nfz a wypowiedż premiera jest dla inteligentnych. Chyba do nich nie należysz.
Nie ma nic gorszego, niż ciemnota mniemająca, iż jest oświecona. Zwyczajna ciemnota wie, że jest ciemna i - zdając sobie sprawę z rozmiarów własnej ignorancji - jest ciekawa świata i chłonna, podczas gdy ciemnota oświecona tego nie wie i myśląc, że zjadła wszystkie rozumy, ma skłonność do pogardzania wszystkim, czego nie może pojąć. Cytat za S. Michalkiewiczem, jakże aktualny po lekturze komentarzy na portelu.
No nie zupełnie.... Poseł odgrażał się że pozwie jedną z gazet za publikacje o fakcie że służył w jednostce która pacyfikowała Stocznie Gdyńska w 1970 zabijając Elblążanina śp Zbyszka Godlewskiego... i nie pozwał.... Gdyby nie przegrana śp. Jerzego Wilka w wyborach 2015 zapewne Kanał przez Mierzeję nigdy by nie powstał ponieważ posła Krasulskiego można uznać za wzór abnegata który deklaruje jedno po czym nic nie robi. , ,, Natomiast jest kimś z "Zakony PC" czyli odwiecznym zausznikiem Kaczyńskiego i za to zawsze będzie otwierał listę do Sejmu, ... Podobno tak bardzo bał się popularności śp. Jerzego Wilka że groził rezygnacją z kandydowania jeśli tamten wejdzie na listę sejmową. Jeśli tak było to i tej deklaracji nie spełnił a śp. Jerzy Wilk zebrał chyba największą liczbę głosów ciągnąc do sejmu tak wybitne jednostki jak Krasulski....
A pani dyrektor z aferą SOR pasuje. Wcisła które zablokował port też pasuje. Pan od zimnych term i hamulcowy Elbląga też wam pasuje. Co ten TVN robi z ludzi.
Pisałem tyle razy... Ordynacja wyborcza, naumyślnie w imię partykularnych interesów pewnych środowisk została spreparowana taka, a nie inna. I już od 1989,czyli zarania tzw. "demokracji" w RP, jest źródłem wszelakiego syfu między Bugiem, a Odrą!!! Dobranoc szanownemu państwu.