52
03.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Spadek po pis - Spójrz co robi rząd tfuska i wtedy komentuj, bo myślę że oni robią gorsze rzeczy
(2025.12.03)
@TeofilSkorupa - Drogi Teofilu rząd jest bardziej łasy na pieniądze i rozsprzedanie naszego kraju
(2025.12.03)
Sikorski powtórzył, że Polska wraz z Niemcami i Norwegią ogłosiła swój udział w programie PURL, dotyczącym zakupu amerykańskiej broni, która zostanie wysłana Ukrainie. Chodzi o rakiety do baterii Patriot. Celem ich zakupu - jak wskazał wicepremier - jest ochrona ukraińskich miast i elektociepłowni. Razem z Norwegami i Niemcami budżet to 500 milionów dolarów, 100 milionów jest nasze. A na lecznictwoPolaków brakKasy i dziura30mld !!!
iCyk (2025.12.04)
@iCyk - Ta dziura nie jest przez 100 mln na obronę Ukrainy ale przez 31 mld rocznie dla pisowskich emerytów
Oto słowo moje (2025.12.04)
do - Rozumiem, że portel uprzejmie donosi że niewygodna partia - A co takiego przez ponad 20 letnie zasiadanie w Sejmie poseł Leonard Krasulski zrobił dla Elbląga oprócz kulturalnego milczenia. Uważam, że jego uporczywe wystawianie przez Jarosława Krasulskiego, to obraz bezczelnego traktowania elbląskiej prowincji przez wywyższającego się warszawskiego super inteligenta z Żoliborza w Warszawie
(2025.12.04)
Złodziejstwo pis przyczyną braku funduszy na nfz a wypowiedż premiera jest dla inteligentnych. Chyba do nich nie należysz.
Emel (2025.12.04)
Nie ma nic gorszego, niż ciemnota mniemająca, iż jest oświecona. Zwyczajna ciemnota wie, że jest ciemna i - zdając sobie sprawę z rozmiarów własnej ignorancji - jest ciekawa świata i chłonna, podczas gdy ciemnota oświecona tego nie wie i myśląc, że zjadła wszystkie rozumy, ma skłonność do pogardzania wszystkim, czego nie może pojąć. Cytat za S. Michalkiewiczem, jakże aktualny po lekturze komentarzy na portelu.
Ikuv (2025.12.04)

info

1  
  1
No nie zupełnie.... Poseł odgrażał się że pozwie jedną z gazet za publikacje o fakcie że służył w jednostce która pacyfikowała Stocznie Gdyńska w 1970 zabijając Elblążanina śp Zbyszka Godlewskiego... i nie pozwał.... Gdyby nie przegrana śp. Jerzego Wilka w wyborach 2015 zapewne Kanał przez Mierzeję nigdy by nie powstał ponieważ posła Krasulskiego można uznać za wzór abnegata który deklaruje jedno po czym nic nie robi. , ,, Natomiast jest kimś z "Zakony PC" czyli odwiecznym zausznikiem Kaczyńskiego i za to zawsze będzie otwierał listę do Sejmu, ... Podobno tak bardzo bał się popularności śp. Jerzego Wilka że groził rezygnacją z kandydowania jeśli tamten wejdzie na listę sejmową. Jeśli tak było to i tej deklaracji nie spełnił a śp. Jerzy Wilk zebrał chyba największą liczbę głosów ciągnąc do sejmu tak wybitne jednostki jak Krasulski....
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.04)
A pani dyrektor z aferą SOR pasuje. Wcisła które zablokował port też pasuje. Pan od zimnych term i hamulcowy Elbląga też wam pasuje. Co ten TVN robi z ludzi.
bra (2025.12.04)
Pisałem tyle razy... Ordynacja wyborcza, naumyślnie w imię partykularnych interesów pewnych środowisk została spreparowana taka, a nie inna. I już od 1989,czyli zarania tzw. "demokracji" w RP, jest źródłem wszelakiego syfu między Bugiem, a Odrą!!! Dobranoc szanownemu państwu.
(2025.12.04)

info

0  
  0