UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@iCyk - Ta dziura nie jest przez 100 mln na obronę Ukrainy ale przez 31 mld rocznie dla pisowskich emerytów

Oto słowo moje

Anuluj