UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@iCyk - Ta dziura nie jest przez 100 mln na obronę Ukrainy ale przez 31 mld rocznie dla pisowskich emerytów
Oto słowo moje
@iCyk - Ta dziura nie jest przez 100 mln na obronę Ukrainy ale przez 31 mld rocznie dla pisowskich emerytów
Oto słowo moje