Wybrany wątek opinii

do - Rozumiem, że portel uprzejmie donosi że niewygodna partia - A co takiego przez ponad 20 letnie zasiadanie w Sejmie poseł Leonard Krasulski zrobił dla Elbląga oprócz kulturalnego milczenia. Uważam, że jego uporczywe wystawianie przez Jarosława Krasulskiego, to obraz bezczelnego traktowania elbląskiej prowincji przez wywyższającego się warszawskiego super inteligenta z Żoliborza w Warszawie
(2025.12.04)
No nie zupełnie.... Poseł odgrażał się że pozwie jedną z gazet za publikacje o fakcie że służył w jednostce która pacyfikowała Stocznie Gdyńska w 1970 zabijając Elblążanina śp Zbyszka Godlewskiego... i nie pozwał.... Gdyby nie przegrana śp. Jerzego Wilka w wyborach 2015 zapewne Kanał przez Mierzeję nigdy by nie powstał ponieważ posła Krasulskiego można uznać za wzór abnegata który deklaruje jedno po czym nic nie robi. , ,, Natomiast jest kimś z "Zakony PC" czyli odwiecznym zausznikiem Kaczyńskiego i za to zawsze będzie otwierał listę do Sejmu, ... Podobno tak bardzo bał się popularności śp. Jerzego Wilka że groził rezygnacją z kandydowania jeśli tamten wejdzie na listę sejmową. Jeśli tak było to i tej deklaracji nie spełnił a śp. Jerzy Wilk zebrał chyba największą liczbę głosów ciągnąc do sejmu tak wybitne jednostki jak Krasulski....
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.04)
Powrót do komentarzy