Wybrany wątek opinii

Mam nadzieję że Koalicja Obywatelska ogarnie ten bałagan który zafundowały nam przez 8 lat rządy PiSu. Dla nich tylko koryto się liczyło a nie los zwykłych ludzi.
TeofilSkorupa (2025.12.03)
@TeofilSkorupa - Jak na razie kiepsko im to idzie. Nic nie ogarniają. Wręcz przeciwnie.
(2025.12.03)
@TeofilSkorupa - Drogi Teofilu rząd jest bardziej łasy na pieniądze i rozsprzedanie naszego kraju
(2025.12.03)
Powrót do komentarzy