Wybrany wątek opinii
Mam nadzieję że Koalicja Obywatelska ogarnie ten bałagan który zafundowały nam przez 8 lat rządy PiSu. Dla nich tylko koryto się liczyło a nie los zwykłych ludzi.
Do moderacji
Odpowiedz
46
28
@TeofilSkorupa - Jak na razie kiepsko im to idzie. Nic nie ogarniają. Wręcz przeciwnie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
@TeofilSkorupa - Drogi Teofilu rząd jest bardziej łasy na pieniądze i rozsprzedanie naszego kraju
Do moderacji
Odpowiedz
2
2