UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pisałem tyle razy... Ordynacja wyborcza, naumyślnie w imię partykularnych interesów pewnych środowisk została spreparowana taka, a nie inna. I już od 1989,czyli zarania tzw. "demokracji" w RP, jest źródłem wszelakiego syfu między Bugiem, a Odrą!!! Dobranoc szanownemu państwu.