UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma nic gorszego, niż ciemnota mniemająca, iż jest oświecona. Zwyczajna ciemnota wie, że jest ciemna i - zdając sobie sprawę z rozmiarów własnej ignorancji - jest ciekawa świata i chłonna, podczas gdy ciemnota oświecona tego nie wie i myśląc, że zjadła wszystkie rozumy, ma skłonność do pogardzania wszystkim, czego nie może pojąć. Cytat za S. Michalkiewiczem, jakże aktualny po lekturze komentarzy na portelu.

Ikuv

Anuluj