UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żeby oddłużyć NFZ wystarczy w końcu przestać wypłacać 13ki które miały być jednorazowym dodatkiem. Tylko że 10 mln emerytów widzi to inaczej

Spisiony naród

Anuluj