UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rzuć hasełko i samozwańczy eksperci się odezwą. Ordynację wyborczą poznajcie a dowiecie się jak jest zabetonowana. Metoda d'Hondta, której nie tknie żadna partia z poparciem +10%. Tylko pieniacze typu Kukiza opowiadają bajeczki o okręgach jednomandatowych. A potem owszem jedynka to jest on na liście PiS.