UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie pamiętam, żeby posłowie okręgu elbląskiego byli przydatni do czegokolwiek i w czymkolwiek Elblągowi pomogli. Nie ma żadnego znaczenia ilu ich jest. Wcale może ich nie być.

Czy

Anuluj