UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nas nikt nie musi najeżdżać, my się sami zawiniemy. naparzacie się w tych komentarzach, a państwo w garniturach i garsonkach sobie siedzą i kawkę piją z uśmiechem na twarzy. Jak wspaniała robota się dokonała, skłócić naród do tego stopnia, że gotowi jesteście do czynów najgorszych.

Jacyna