UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tusk chce płacić za niemców chyba żeby w przyszłości nie jechać 2 klasą... jeszcze trochę tych rządów i dojdzie do tego że to my będziemy płacić niemcom za 2 wojnę światową.
tusk chce płacić za niemców chyba żeby w przyszłości nie jechać 2 klasą... jeszcze trochę tych rządów i dojdzie do tego że to my będziemy płacić niemcom za 2 wojnę światową.