UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tusk chce płacić za niemców chyba żeby w przyszłości nie jechać 2 klasą... jeszcze trochę tych rządów i dojdzie do tego że to my będziemy płacić niemcom za 2 wojnę światową.


Anuluj