UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Dziki lokator - To nie są parcele dla zwykłego Kowalskiego, zresztą właśnie o to chodzi żeby Kowalskiego było stać jedynie na tanie piwko i ewentualnie kebaba, on ma tyrać, i płacić podatki z których finansuje się wille i jachty dla szlachty.
Kapiszon