UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dziki lokator - A Twoja pensja dostosowana jest do czego? Ja prosty mechanik 180 biorę za godzinę. Mieszkania dwa. Nie marzę o starówce. Znam lepsze lokalizacje do życia.


Anuluj