UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To kupują różnego rodzaju mafiozi i przestępcy pod wynajem dla lemingów. Często biorą na raz po kilkanaście mieszkań. Przecież w tym państwie z dykty zarządzanym przez targowicę KO nikogo uczciwie pracującego nie będzie na to stać chyba że weźmie kredyt na 30 lat i ciężko tyrał na spłatę tej klitki.

Tyle w temacie