UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To kupują różnego rodzaju mafiozi i przestępcy pod wynajem dla lemingów. Często biorą na raz po kilkanaście mieszkań. Przecież w tym państwie z dykty zarządzanym przez targowicę KO nikogo uczciwie pracującego nie będzie na to stać chyba że weźmie kredyt na 30 lat i ciężko tyrał na spłatę tej klitki.
Tyle w temacie