UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To kupują różnego rodzaju mafiozi i przestępcy pod wynajem dla lemingów. Często biorą na raz po kilkanaście mieszkań. Przecież w tym państwie z dykty zarządzanym przez targowicę KO nikogo uczciwie pracującego nie będzie na to stać chyba że weźmie kredyt na 30 lat i ciężko tyrał na spłatę tej klitki.
Tyle w temacie