92
01.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przecież lemingi głosujące na KO twierdzą że teraz żyje się lepiej łatwiej bo suszyzab chodzi na koncerty finansowane z budżetu mieszkańców.
usmiechamy się szeroko (2025.12.01)
Na poczatku budowy deweloperzy stosuja triki z tabelkami informujacymi ile juz jest sprzedanych i ile w rezerwacji. Robia to zeby nagonic klineta. Czesto jest tak ze te niby zarezerwowane za miesiac okazuja sie wolne.
Jerzy Lebioda (2025.12.01)

info

45  
  7
Wniosek jest prosty dla rodziców bez zawartego związku małżeńskiego odebrać 800+ ! Podobnie gdy obojga nie pracuje legalnie. Wiem że dzieci wszystkie są równe, kochane i zasługują na taką samą pomoc ale  skoro dzieci się rodzą tylko dla kasy typu alimenty i 800+ to jedyny sposób tak temat  zamknąć ! tu nie ma znaczenia że za chwilę bedą kciuki w dół bo prawda i tak sama się obroni !
(2025.12.01)
Synku pół Europy przejechałem a w Gdańsku mieszkam....
Itp (2025.12.01)
To mi się podoba : działka za 990 tyś. netto a mieszkanko 160mkw.2,5 miliona.
Real (2025.12.01)

info

28  
  1
@Dziki lokator - No i są dostosowane a kogo stać kogo nie stać to inna para butów. W bloku stan deweloperka = 7 tys brutto. Podobnie domy oferowane przez deweloperów. Gdzie w cenie masz pompę, rekuperację etc. Artykuł opisuje jakiś kosmos w "atrakcyjnej" lokalizacji. Skoro lokale schodzą to deweloper się nie przestrzelił z cenami.
(2025.12.01)
@usmiechamy się szeroko - Wzrost płac, spadek inflacji, PKB w górę to są składniki makro. Co Śliwka i jego świta może powiedzieć, że żyje się gorzej czyli przy 18% inflacji im żyło się lepiej. A kto pracuje od lat bez podwyżki sam sobie krzywdę robi. Nikt łańcuchem nikogo nie przyspawał do nędznej pracy.
(2025.12.01)
Przecież to nie ma sensu za taką kwotę można mieć ogromny dom np. z widokiem na Zalew i Mierzeję. Te ceny nie mają sensu.
(2025.12.01)
@Dziki lokator - Może jeszcze w marketach niech dostosują ceny do lokalnego rynku? ty chyba pod kamieniem żyjesz, że dla ciebie te ceny są wysokie za mieszkanie na starówce, z widokiem na rzekę. To wysil się, wejdź tu na ogłoszenia i zobacz po ile mieszkania chodzą na rynku wtórnym
(2025.12.01)
Podziwiam tych co w ciemno idą. Kupujesz mieszkanie a zaraz Ci się na parterze jakiś jazgot otworzy w postaci knajpy czynnej do 2 w nocy. I tak do zaorania co weekend.
(2025.12.01)