UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@usmiechamy się szeroko - Wzrost płac, spadek inflacji, PKB w górę to są składniki makro. Co Śliwka i jego świta może powiedzieć, że żyje się gorzej czyli przy 18% inflacji im żyło się lepiej. A kto pracuje od lat bez podwyżki sam sobie krzywdę robi. Nikt łańcuchem nikogo nie przyspawał do nędznej pracy.