UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@usmiechamy się szeroko - Wzrost płac, spadek inflacji, PKB w górę to są składniki makro. Co Śliwka i jego świta może powiedzieć, że żyje się gorzej czyli przy 18% inflacji im żyło się lepiej. A kto pracuje od lat bez podwyżki sam sobie krzywdę robi. Nikt łańcuchem nikogo nie przyspawał do nędznej pracy.


Anuluj