UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podziwiam tych co w ciemno idą. Kupujesz mieszkanie a zaraz Ci się na parterze jakiś jazgot otworzy w postaci knajpy czynnej do 2 w nocy. I tak do zaorania co weekend.


Anuluj