UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podziwiam tych co w ciemno idą. Kupujesz mieszkanie a zaraz Ci się na parterze jakiś jazgot otworzy w postaci knajpy czynnej do 2 w nocy. I tak do zaorania co weekend.
Podziwiam tych co w ciemno idą. Kupujesz mieszkanie a zaraz Ci się na parterze jakiś jazgot otworzy w postaci knajpy czynnej do 2 w nocy. I tak do zaorania co weekend.