Wybrany wątek opinii
Podziwiam tych co w ciemno idą. Kupujesz mieszkanie a zaraz Ci się na parterze jakiś jazgot otworzy w postaci knajpy czynnej do 2 w nocy. I tak do zaorania co weekend.
Do moderacji
Odpowiedz
27
5
Jazgot jazgotem ale tam jest ryzyko zalania
Do moderacji
Odpowiedz
8
4