Wybrany wątek opinii

Podziwiam tych co w ciemno idą. Kupujesz mieszkanie a zaraz Ci się na parterze jakiś jazgot otworzy w postaci knajpy czynnej do 2 w nocy. I tak do zaorania co weekend.
(2025.12.01)
Jazgot jazgotem ale tam jest ryzyko zalania
(2025.12.01)
Powrót do komentarzy