A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ten budynek, jako część dawnego założenia (garnizonowy lazaret) ma jeszcze stary tynk /Rauputz/ - wszystkie inne zostały nie tak dawno /zastyropianowane/ - łącznie z obszernym zegarem. Ale któż zwraca uwagę na takie detale?
Nawet jak złapią podpalacza i trafi pod elbląski sad... - to czeka go straszna kara. Pewnie grzywna z 5000 a może i nie?....
@Grzegorz - No to dobrze, dzięki za info bo już chcałem urlop przerwać, a co do wody, to w " Emblongu" zawsze czekają aż wody opadną I wszystko wraca do normy, czyli można dalej nic nie robić, bo I tak Kumiela płynie zawsze w tą samą stronę.
@erg. - W czasie wojny ruskie once chciały go zdjąć, ale tynk mocno go trzymał I musieli sobie odpuścić te CZASY, Za to nasi styropianowi Geniusie zrobili z tego konserwę
@Gucio. - Woda jest bo straż pompowała
Montujcie więcej fotowoltaiki na dachach :):):)
Bestia nie chroniła szpitala tak jęk nie chroniła dzieci
@Spadek po pis - Wszystkiego najgorszego dziady