23
27.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten budynek, jako część dawnego założenia (garnizonowy lazaret) ma jeszcze stary tynk /Rauputz/ - wszystkie inne zostały nie tak dawno /zastyropianowane/ - łącznie z obszernym zegarem. Ale któż zwraca uwagę na takie detale?
erg. (2025.11.27)
Nawet jak złapią podpalacza i trafi pod elbląski sad... - to czeka go straszna kara. Pewnie grzywna z 5000 a może i nie?....
(2025.11.27)

info

3  
  1
@Grzegorz - No to dobrze, dzięki za info bo już chcałem urlop przerwać, a co do wody, to w " Emblongu" zawsze czekają aż wody opadną I wszystko wraca do normy, czyli można dalej nic nie robić, bo I tak Kumiela płynie zawsze w tą samą stronę.
Gucio. (2025.11.28)
@erg. - W czasie wojny ruskie once chciały go zdjąć, ale tynk mocno go trzymał I musieli sobie odpuścić te CZASY, Za to nasi styropianowi Geniusie zrobili z tego konserwę
(2025.11.28)
@Gucio. - Woda jest bo straż pompowała
(2025.11.28)
Montujcie więcej fotowoltaiki na dachach :):):)
gfdgsfdg (2025.11.28)

info

0  
  4
Bestia nie chroniła szpitala tak jęk nie chroniła dzieci
Bestia wiedział (2025.11.28)

info

1  
  1
Nam nie potrzeba ruskich żeby kraj płonął
(2025.11.28)
Dzięki temu że pisiory wstały z kolan możemy płacić za słodycze 4X WIĘCEJ niż Niemcy
Spadek po pis (2025.11.28)
@Spadek po pis - Wszystkiego najgorszego dziady
(2025.11.28)