Wybrany wątek opinii

Dzięki temu że pisiory wstały z kolan możemy płacić za słodycze 4X WIĘCEJ niż Niemcy
Spadek po pis (2025.11.28)
@Spadek po pis - Wszystkiego najgorszego dziady
(2025.11.28)
Powrót do komentarzy