23
27.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kiedy nowy szpital w Elblągu. Już dosyć olsztyn wybudował nowych szpitali.
(2025.11.28)

info

1  
  0
Dziwie sie ze Tusk nie mowi ze to Rosjanie. Czyzby sie poddal psychozie
(2025.11.28)

info

1  
  2
Czekam na operację w tym szpitalu. Współczuję pacjentom, którzy w czasie pożaru leżeli b budynku obok. Oglądać pożar z bliska, to ogromna trauma.
Anna L. (2025.11.29)

info

1  
  0