A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kiedy nowy szpital w Elblągu. Już dosyć olsztyn wybudował nowych szpitali.
Dziwie sie ze Tusk nie mowi ze to Rosjanie. Czyzby sie poddal psychozie
Czekam na operację w tym szpitalu. Współczuję pacjentom, którzy w czasie pożaru leżeli b budynku obok. Oglądać pożar z bliska, to ogromna trauma.