Wybrany wątek opinii
Dlaczego piszecie, że budynek został zabezpieczony... przed czym? - dlaczego dachu nie pokryto plandekami, by zapobiec opadom atmosferycznym- przyjdzie deszcz I woda pójdzie na nižsze piętra. Fotka pokazuje odkryty dach. Jestem na urlopie, ale jak chcecie to mogę przylecieć I pokryć wam ten dach
.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@Gucio. - Jest zabespieczony plandekami a wody to on dostał tyle że dwa dni w tą czy w tamtą nie ma różnicy
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
@Grzegorz - No to dobrze, dzięki za info bo już chcałem urlop przerwać, a co do wody, to w " Emblongu" zawsze czekają aż wody opadną I wszystko wraca do normy, czyli można dalej nic nie robić, bo I tak Kumiela płynie zawsze w tą samą stronę.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Gucio. - Woda jest bo straż pompowała
Do moderacji
Odpowiedz
1
0