UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet jak złapią podpalacza i trafi pod elbląski sad... - to czeka go straszna kara. Pewnie grzywna z 5000 a może i nie?....
Nawet jak złapią podpalacza i trafi pod elbląski sad... - to czeka go straszna kara. Pewnie grzywna z 5000 a może i nie?....