Wybrany wątek opinii

Ten budynek, jako część dawnego założenia (garnizonowy lazaret) ma jeszcze stary tynk /Rauputz/ - wszystkie inne zostały nie tak dawno /zastyropianowane/ - łącznie z obszernym zegarem. Ale któż zwraca uwagę na takie detale?
erg. (2025.11.27)
@erg. - W czasie wojny ruskie once chciały go zdjąć, ale tynk mocno go trzymał I musieli sobie odpuścić te CZASY, Za to nasi styropianowi Geniusie zrobili z tego konserwę
(2025.11.28)
Powrót do komentarzy