UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Grzegorz - No to dobrze, dzięki za info bo już chcałem urlop przerwać, a co do wody, to w " Emblongu" zawsze czekają aż wody opadną I wszystko wraca do normy, czyli można dalej nic nie robić, bo I tak Kumiela płynie zawsze w tą samą stronę.

Gucio.

Anuluj