UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miasto niech się weźmie za zatoki autobusowe, ciężko jest sie zatrzymać autobusem na tych dziurach, np na Królewieckiej (Metalowców) z obu stron, Dąbka (Gwiezdna), pętla Odrodzenia i wiele innych, a kostki brukowe powinny być wymienione na beton bądź asfalt tak jak na Lotniczej jest zrobione i nie ma problemu z drgającym i kołyszącym się autobusem przy stawaniu.
Kierowca 24