UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto niech się weźmie za zatoki autobusowe, ciężko jest sie zatrzymać autobusem na tych dziurach, np na Królewieckiej (Metalowców) z obu stron, Dąbka (Gwiezdna), pętla Odrodzenia i wiele innych, a kostki brukowe powinny być wymienione na beton bądź asfalt tak jak na Lotniczej jest zrobione i nie ma problemu z drgającym i kołyszącym się autobusem przy stawaniu.

Kierowca 24

Anuluj