UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Yhy - Ale.... w jeden dzień roboczy można to w godzinach szczytu z pozycji pasażera ocenić.2/3 jeździ dłużej niż 5 minut. Np Do szkoły na Bema, to nawet od Grobli dłużej zejdzie ze światłami, a co dopiero wcześniej? Zmierzyli linijką Trójmiasto na mapie, a potem Elbląg i z proporcji tak jakoś wyszło psia kość :-))) To sabotaż dyrektyw UE o transporcie publicznym, zwłaszcza w odniesieniu ekologizacji. Trzeba uprzejmie donieść....

Przyjezdny

Anuluj