UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie inaczej. W konkretnych warunkach Elbląga za 5 minut, to jak trafi na sygnalizacje to może 2 przystanki tylko. A jak przekroczy przez czekanie to młotek, szyba i wyskakiwać? To zawału można dostać od takiej komunikacji. Może timery do gotowania jajek ZKM niech rozdaje. To zupełnie zagmatwane będzie, jak szklana pułapka, co się nawet z tymi starociami Konstala dobrze kojarzy:-) Co pomysł, to większy absurd.

Przyjezdny